کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا جور 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی متفاوت برای شما وسیله‌ای مناسب برای به کار گیری در برهه زمانی سفرهای باطن شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه گونه 1012» در ابعاد و اندازه‌ای مطلوب پباده سازی و ساخته شده است که به شما این مزیت را میدهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید طولانی تر وسایل مایحتاج خود را در دوران سفر همراه داشته باشید. این کوله‌پشتی دارنده یک مدل در نصیب بالایی برای حمل به چهره دستی است؛ همچنین در قسمت پشت آن دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای قرار گرفته می‌باشد که قابلیت تهیه و تنظیم معیار به چهره سگکی دارااست تا در شکل نیاز، معیار آن را به مقدار مطلوب تغییر تحول دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری بیشتراز فضایی جادار، دارنده یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی می‌باشد تا در شکل ما یحتاج وسایل و تجهیزات خویش را با فایده از آن ها در دسترس قرار دهید. برای ساخت این کوله‌پشتی بیشتراز پارچه‌ای مستحکم فایده شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته می باشد و به شما امداد خواهد اظهار کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی استفاده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک مدل CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خود سبب ساز استحکام و تداوم آن شده است. الیاف تصنعی علاوه بر استحکام و دوام کیف بیش تر از سایش آن در دوران فایده مکرر آن جلوگیری خواهد اعلام‌کرد در این چهره زمان طولانی‌تری قابل استفاده خواهد بود. این کیف با دوبند به صورت رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به صورت سگکی قابلیت تنظیم سایز را دارد. دسته‌ایی نیز به چهره حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی بیشتراز آن‌ نیز استفاده شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به صورت تفکیک شده خواهد بود. به علاوه داخل کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با نیز وجود دارد. همچنین در دو طرف این کیف قابلیت ارتقاء فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک نوع CKP602B انتخاب مناسبی برای استفاده در محل عمل یا این که دانشگاه می‌باشد و سبک بودن آن مانع ایجاد خستگی پس از به کار گیری طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی نوع 2001 بیشتراز جنس پارچه مقاوم و بادوام هست که سبب می شود کوله پشتی قدمت طولانی تر داشته و برهه زمانی طولانیتری قابل استفاده باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی دلخواه برای نگه‌داری لپ‌تاپ داراست که لپ تاپ‌های لابه‌لا 13 تا 15 اینچ را در خویش می تواند جای دهد. در شکل کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران حاد شدن کیف نباشید. همینطور دارای بند و جور برای حمل آسان‌تر است؛ به این شکل که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر سایز دارد تا حمل آن را آسان‌تر و زخم کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارای درگاه USB هم هست تا بتوانید از آن در هنگام حمل کوله پشتی هم استفاده نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان نیز قابلیت تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را می دهد و این ویژگی دسترسی شما را به وسایل حتمی راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی دسته 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.


كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون دسته «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ بوسیله نوروفروغ خورشيد را دارااست كه از طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي توانایی شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي بیش تر از جنس پلي‌استر توليد شده است كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه منجر مي‌شود كه كوله‌پشتي بیشتراز دوام و عمر خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیشتراز آن فایده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده میباشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به حافظ لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در چهره نياز به برق ميتوان بیشتراز آن به کار گیری كرد و در نبود فروغ خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل توجه دارا بودن رابط هدفون در روي مدل ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس مدل Covina» انتخابی دلخواه و شیک برای اشخاصی که برای محل تحصیل یا محل فعالیت خود در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر این که بیشتراز ظاهری دلخواه برخوردار میباشد دارای عملکردی عالی خواهد بود. اولی مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن است که این کوله را از جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی افزایش خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو دسته بوده است. یک مدل برای حمل دستی و دو گونه دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تهیه و تنظیم کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در نصیب بیرونی خود دارنده جیب بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خود را باطن آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این کوله با ترکیب رنگ و طراحی که دارااست انتخابی مطلوب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride Mako گزینه‌ای مطلوب و سنجیده برای کسانی که به کیفیت لوازم خود اعتنا دارند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر بوده که بیشتراز ایجاد تعریق و بوی نامطبوع توقف کرده و رطوبت را به خویش جذب نخواهد کرد. همینطور استمرار و مقاومت بالایی نیز به آن بخشیده که بیشتراز پارگی یا ساییدگی نیز پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد گونه بوده که یک مدل در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تهیه و تنظیم است به‌ عمل رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را بایستی متذکر شد که درون بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ کار رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی هست که این کیف دارای 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم گزینه ما یحتاج و لازم خود را درون آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Sierks» انتخابی دلخواه و سنجیده برای افرادی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را یکسری برابر کرده است. پلی‌استر نیز دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقاء داده هم در بعضا مواقع رطوبت را سریع جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به باطن آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه گونه بوده که حمل آن را یکسری برابر راحت کرده است. گفتنی هست که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. یکی از بیش تر از بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا این که محل تحصیل و فعالیت خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی هم برای بانوان و هم برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای دلخواه و شیک برای اشخاصی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارای سه دسته بوده که حمل آن را چند برابر راحت کرده است. گفتنی می‌باشد که یک نوع برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه سایز داشته است. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده که کیفیت و عملکرد آن را یکسری برابر کرده است. پلی‌استر دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقاء داده همچنین در بعضی مواقع رطوبت را پرسرعت جذب کرده و اذن نمی‌دهد به باطن آن نفوذ کند. یکی از از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا محل تحصیل و کار خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا هست که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیش تر از سری محصول ها «فوروارد» برای نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب است تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی محافظت کند. این مدل 870 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، عرض آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش هم 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و البته قابلیت مراقبت بیش تر از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. داخل این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای نگهداری لپ‌تاپ پباده سازی شده که با به کار گیری بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش باعث می شود دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم نگهداری شده و جراحت کمتری به آن وارد شود. کیف لپ تاپ چرم باطن این محفظه، فضای کافی برای حفظ از لوازم جانبی مایحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی میباشد کوله‌پشتی FCLT6699 به یار و همدم خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای نگهداری لوازم اضطراری به چهره جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته می باشد و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همچنین فرم جلیقه‌ای بندها منجر راحتی طولانی تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي گونه ZJB4030CN مطلوب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را همیشه همراه با خود داشته باشند و به همین ادله به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» جور «ZJB4030CN» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر ساخته شده و ظاهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی سوای در لحاظ گرفتن لوازم باطن آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول آن 40 سانتی‌متر و عرض کوله هم 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی کلیدی در این نوع بیش تر از محصول ها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری از یک لپ‌تاپ 14 اینچی طراحی شده است. همچنین درون این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مسئله ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی وسیع و تعدادی جیب داخلی وجود دارد. پاره ای پایین‌تر بیشتراز این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر هم طراحی شده است. شما با به کار گیری از این جیب‌ها می‌توانید لوازم فردی گزینه نیازتان از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی همپا با خود داشته باشید. پشت این مدل بیشتراز محصولات شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به شکل کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این جور نیز یک دسته وجود دارد که در چهره نیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی به کار گیری کنید. کوله‌پشتی شیاومی نوع ZJB4030CN قابلیت اتصال به دسته تلسکوپی چمدان را نیز دارد و در چهره ما یحتاج می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و همپا با خویش حمل کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی مناسب است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت دارد که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای مراقبت لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. البته در این محفظه، جیبی منحصربه‌فرد برای مراقبت یک تبلت‌ 10.1 اینچی نیز وجود دارد. در قسمت جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت پباده سازی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها چندین جیب کوچک‌تر نیز برای مراقبت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل وجود دارد؛ همینطور در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار دارااست که می‌توانید از آن ها برای مراقبت بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک گونه دوخته‌شده که به کمک آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. او‌لین موردنیاز بعد از تهیه‌ی لپ‌تاپ، تعیین یک حافظ خوب برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. بیشتراز طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری مثل شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به مدل لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تهیه کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، باید انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل مدام دردسترس باشند.

این جور بیشتراز کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده است و قابلیت نگهداری بیش تر از مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر از 15.6 اینچ را هم دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارد و با استفاده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی کلیدی آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی اختصاصی برای محافظت بیشتراز لپ‌تاپ پباده سازی شده می باشد تا بتوان بیش تر از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی حفظ کرد؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای نگهداری و حمل لوازم جانبی گزینه مایحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و لوازم فردی نظیر لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی گران قدر قرار گرفته میباشد که برای حفظ و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مثل هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�